Služby

PRONÁJEM A MONTÁŽ RÁMOVÉHO LEŠENÍ HÜNNEBECK

Vážení obchodní partneři,
dovolujeme si Vám představit naši společnost LEŠENÍ BPL GROUP, s.r.o., zapsanou u Krajského soudu v Brně pod oddílem C, vložka 28607.

Působíme na trhu od roku 1997 a zabýváme se komplexními lešenářskými službami s použitím dílcového lešení vyrobeným firmou Thyssen Hünnebeck.
Lešení Hünnebeck je moderní systémové lešení, jež zaručuje dokonalou kvalitu, bezpečnost, přizpůsobivost konstrukce a kompletní servis.

Nosným programem naší společnosti je fasádní lešení typu Bosta 70 Hünnebeck, široké 75cm, s povolenou únosností 200 kg/m2. Toto pracovní a ochranné lešení skupiny 3 podle normy DIN 4420, díl 4 (HD 1000) lze stavět běžně do výšky 50m a za určitých podmínek až do 70m.

Na základě našich vlastních skladových kapacit (disponujeme materiálem v rozsahu cca 15 tisíc m2 lešení) Vám v případě Vašeho zájmu zajistíme montáž, zapůjčení a demontáž, případně i prodej rámového pozinkovaného lešení Hünnebeck. S ohledem na naše dlouholeté flexibilní a operativní zkušenosti jsme rovněž schopni zajistit potřebný objem fasádního lešeníi z jiných zdrojů (Sprint, Alfix, Peri, Rux).

Pro Vaši orientaci předkládáme informativní cenovou nabídku na zajištění kompletních lešenářských služeb s použitím dílcového lešení Bosta 70 (podle složitosti konstrukcí a délky nájmů příslušných lešení) :

Konečná cena bývá stanovena dohodou před zahájením montážních prací, případné nestandartní podmínky a požadavky jsou řešeny samostatně, jako např. zasíťování lešení, ochranné stříšky, podchozí lešení, přesun a manipulace materiálu, doprava mimo Brno apod.

V zimním období nabízíme zvýhodněnou nájemní sazbu, stálým zákazníkům s většími objemy prací poskytujeme slevu i na provedené lešenářské práce.

Samozřejmostí jsou i naše další služby úzce související s nabízeným lešením, a to periodické revize našeho lešení, zpracování statického výpočtu k návrhům náročných konstrukcí apod.

Dále jsme schopni Vám nabídnout následující typy lešení :